Korzystanie z serwisu oznacza akceptację:

Zawartość strony internetowej www.pixelwro.pl jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu pixelwro.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ryszard Urbanowicz Consulting. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu pixelwro.pl, bądź naszych partnerów i podwykonawców. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony pixelwro.pl bez zgody właściciela jest zabronione.

COLOP

pieczątka wyjątkowa

Seria Printer Round

Idealna pieczątka okrągła, którą możesz spersonalizować poprzez logo, kod QR lub treść.  Wykonana z najwyższej jakości materiałów. Dostępna w 3 kolorach: czarna, czerwona i niebieska.  Pieczątka biurkowa, stojąca wyposażona w antypoślizgowe nóżki dzięki czemu lepiej odbić pieczątkę w wyznaczonym miejscu. Pieczątki z serii Printer R świetnie nadają się na imprezy okolicznościowe - w oznaczaniu wchodzących gości, wyposażone w ochronną zatyczkę, która ułatwia ich przechowywanie.
Dokładny opis oraz zdjęcia wszystkich produktów można zobaczyć w katalogu produktów:

- Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia automatu/pieczątki z katalogu Colop nie będącego w naszej standardowej ofercie. Należy się jednak liczyć z dłuższym terminem realizacji zamówienia.